MotionMu
Please do register to use the services of the site !

MotionMu

ИндексPortalРегистрирайте сеВход
Считано от Днес 05/05/2010 Ще има един път месечно МЕГА ЕВЪНТ.На всяко 15-то число Ще има мега евънт от админ/ите.
До всички играчи в сервера/To all palyers in server Сега който покани най-много играчи в Motion MU е новия гейм мастър/ЕN: Now who invite most people in Motion MU is the new game master.

Share | 

към GameMaster спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
АвторСъобщение
dell4o

Постове : 45
Дата на регистрация : 05.04.2010

ПисанеЗаглавие: към GameMaster спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Сря Апр 28, 2010 3:49 pm

за 2-ри път ме прецака опциата за селване на ресове тоя път с 61 реса ... Миналия път с 17 ако може да ми се въстановат ресовете !!! И не само мене ме е прецакала !!!!!
Върнете се в началото Go down
Zeus
Admin
Admin

Постове : 33
Дата на регистрация : 03.03.2010

ПисанеЗаглавие: Re: към GameMaster спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Чет Апр 29, 2010 3:02 am

Опцията си е наред ! Защо не прецаква мен ?
dell4o

Постове : 45
Дата на регистрация : 05.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: към GameMaster спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Чет Апр 29, 2010 3:48 am

пич не е само мен прецакала искам си ресовете или кредитите!!! Ако не ми вярваш за тея 61 реса , ше ти викна и свидетел да видиш , че не е само мен!!!!!Реслах 2 дена като откачен и накрая да ме прецака....
Zeus
Admin
Admin

Постове : 33
Дата на регистрация : 03.03.2010

ПисанеЗаглавие: Re: към GameMaster спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Чет Апр 29, 2010 7:39 pm

Айде викай хора. и ми пиши в скайп тука заключвам темата.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: към GameMaster спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

към GameMaster спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1